Eğitim Haber Girişi: 17.06.2022 - 20:09, Güncelleme: 17.06.2022 - 21:35

İlk Kez Toplu Ödül Töreni

 

İlk Kez Toplu Ödül Töreni

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2021 yılı akademik faaliyetler ödül töreninde 400 akademisyen belgelerini aldı.
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 2021 yılı akademik faaliyetler ödül töreni gerçekleştirildi. Ödül töreni kapsamında 2021 yılında indeksli yayın yapan akademisyenlere, ulusal ve uluslararası proje yapan akademisyenlere, 2021 yılı akademik teşvik sonuçlarına göre ilk %10'luk dilime giren akademisyenlere, 2021 yılında patent başvurusu onaylanan akademisyenlere ve 2021 yılında Stanford Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada dünyanın en etkili bilim insanları kategorisinde ilk %2'lik dilime giren akademisyenlere teşekkür belgeleri KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can tarafından takdim edildi. KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, üniversitemiz akademisyenlerinin göstermiş olduğu akademik başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sürekli öğrenmenin, değişimin ve geleceğin adresi olarak nitelendirdiği üniversitemizi anlatan Rektör Can, üniversitemizin akademik birimleri ve mevcut durumu hakkında yapılan çalışmalara üniversite olarak destek verdiklerini dile getirdi. Katılımcı akademisyenleri tebrik ederek konuşmasına devam eden Rektör Can, yapılan çalışmalara istinaden “Şehrin ve ülkenin meseleleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi olarak bizlerin de meselesidir.” diyen Rektör Can, “Şehrimizin meseleleri hakkında yapılan akademik çalışmalara destek oluyoruz, olmalıyız.” ifadelerini kullandı. Akademisyenlere daha nice başarılar temennisinde bulunan Rektör Can, ödül töreninin düzenlenmesinde emeği geçen üniversitemiz yönetimine ve çalışanlarına katkıları için teşekkür etti. KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı, programın düzenleme heyeti adına bilgilendirme konuşmalarını gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar ve kategoriler hakkında bilgi veren Saltalı, katılımcı akademisyenlere teşekkürlerini dile getirdi.  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2021 yılı akademik faaliyetler ödül töreninde ödül verilen kategoriler: 1) 2021 Yılı KSÜ Web of Science Indexli (SCI, SCI-E, SSCI, AHCI) Yayın yapan akademisyenler 2) 2021 yılı akademik teşvik sonuçlarına göre ilk %10'luk dilime giren akademisyenler 3) 2021 Stanford Unv. Verilerine göre Dünyanın en etkili bilim insanları kategorisinde dünyada ilk %2'lik dilime giren akademisyenler 4) 2021 Ulusal ve Uluslararası proje yapan akademisyenler 5) Patent alan akademisyenler Program kapsamında üniversitemiz bünyesinde bulunan 400 akademisyene teşekkür ve başarı belgesi takdim edildi.    
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2021 yılı akademik faaliyetler ödül töreninde 400 akademisyen belgelerini aldı.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 2021 yılı akademik faaliyetler ödül töreni gerçekleştirildi. Ödül töreni kapsamında 2021 yılında indeksli yayın yapan akademisyenlere, ulusal ve uluslararası proje yapan akademisyenlere, 2021 yılı akademik teşvik sonuçlarına göre ilk %10'luk dilime giren akademisyenlere, 2021 yılında patent başvurusu onaylanan akademisyenlere ve 2021 yılında Stanford Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada dünyanın en etkili bilim insanları kategorisinde ilk %2'lik dilime giren akademisyenlere teşekkür belgeleri KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can tarafından takdim edildi.

KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, üniversitemiz akademisyenlerinin göstermiş olduğu akademik başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sürekli öğrenmenin, değişimin ve geleceğin adresi olarak nitelendirdiği üniversitemizi anlatan Rektör Can, üniversitemizin akademik birimleri ve mevcut durumu hakkında yapılan çalışmalara üniversite olarak destek verdiklerini dile getirdi. Katılımcı akademisyenleri tebrik ederek konuşmasına devam eden Rektör Can, yapılan çalışmalara istinaden “Şehrin ve ülkenin meseleleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi olarak bizlerin de meselesidir.” diyen Rektör Can, “Şehrimizin meseleleri hakkında yapılan akademik çalışmalara destek oluyoruz, olmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Akademisyenlere daha nice başarılar temennisinde bulunan Rektör Can, ödül töreninin düzenlenmesinde emeği geçen üniversitemiz yönetimine ve çalışanlarına katkıları için teşekkür etti.

KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı, programın düzenleme heyeti adına bilgilendirme konuşmalarını gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar ve kategoriler hakkında bilgi veren Saltalı, katılımcı akademisyenlere teşekkürlerini dile getirdi. 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2021 yılı akademik faaliyetler ödül töreninde ödül verilen kategoriler:

1) 2021 Yılı KSÜ Web of Science Indexli (SCI, SCI-E, SSCI, AHCI) Yayın yapan akademisyenler

2) 2021 yılı akademik teşvik sonuçlarına göre ilk %10'luk dilime giren akademisyenler

3) 2021 Stanford Unv. Verilerine göre Dünyanın en etkili bilim insanları kategorisinde dünyada ilk %2'lik dilime giren akademisyenler

4) 2021 Ulusal ve Uluslararası proje yapan akademisyenler

5) Patent alan akademisyenler

Program kapsamında üniversitemiz bünyesinde bulunan 400 akademisyene teşekkür ve başarı belgesi takdim edildi.  

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kahramanmarashaberci.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.